obrázek
obrázek
 Larypront s esenciálním olejem z Šalvěje lékařské 24 tbl.
Larypront s esenciálním olejem z Šalvěje lékařské 24 tbl.
Dostupnost:
skladem
Cena bez DPH:
124 Kč
Cena s DPH:
150 Kč
Počet kusů:
Popis zboží:
Hodnocení:
Doplněk stravy.

Larypront je tableta určená pro rozplynutí v ústech při bolestech v krku.
Obsahuje stabilizovaný vaječný bílek, který je přirozeným zdrojem velkého množství lysozymu. Lysozym štěpí buněčné stěny bakterií a ničí je, čímž zabraňuje rozvoji bakteriální infekce.
Předností Laryprontu je, že bakterie nezískávají odolnost vůči lysozymu, takže Larypront, na rozdíl od antibiotik, můžete užívat a vysazovat bez obav ze vzniku rezistence.

Esenciální olej z Šalvěje lékařské je osvědčená přírodní látka na uklidnění podrážděné sliznice krku. Díky svým dezinfekčním účinkům zvyšuje účinek lysozymu. Vitamin C obsažený v přípravku podporuje výkonnost nervového a imunitního systému a pomáhá snižovat únavu a vyčerpání.

INDIKACE
Bolest v krku, pocit pálení - Larypront ničí bakterie způsobující infekci v hrdle. Jelikož bylo prokázány i antivirové účinky lysozymu, doporučujeme užívat larypront nejen při bakteriální, ale i virové infekci

Paradentóza, záněty dásní, zubní kaz - Larypront s přírodním enzymem má antiseptickou funkci. Ničí bakterie, které způsobují zubní kaz a parodontitidy

Afty - Lysozym obsažený v přípravku Larypront ničí bakterie a do jisté míry i kvasinky a plísně, které způsobují afty

UŽÍVÁNÍ: Užívá se 1 tableta každé 3-4 hodiny, maximálně však 4 tablety denně.Tableta se nechá volně rozpustit v ústech a určitou dobu (alespoň 10 min.) se nechá na sliznici ústní dutiny působit, aby byl efekt lysozymu na likvidaci bakterií dostatečný.

Více informací o přípravku naleznete zde: http://larypront.info/larypront